Get from LD Detecting Device and experience

دریافت از LD تشخیص دستگاه و تجربه:

 

دستگاه مقرون به صرفه برای جستجوی سرگرمی های کوچک:
 1. شکار ساحل: هنگامی که اکثر مردم فکر می کنند در تشخیص فلز، ساحل اولین مکان برای یادآوری است. ما بهترین آشکارسازهای فلز را برای شکار گنج در ساحل حمل می کنیم. ما از سواحل ساحلی آب شیرین به مکان های داخلی آب شیرین استفاده می کنیم. آشکارسازهای ساحلی ما در زیر برجسته شده اند. با ما کارکنان با تجربه خود برای کمک به انتخاب مناسب برای دستگاه های فلزی آشنا شوید.
 2. جواهرات و سکه ها: قرار دادن سکه های قدیمی و جواهرات گرانبها می تواند هیجان انگیز و با ارزش باشد. آشکارسازهای فلزی در زیر مدل های مورد علاقه ما برای یافتن سکه ها و جواهرات هستند. پارک های قدیمی، شهر ها و مکان هایی با تاریخ بزرگ، نقاط کامل استفاده از آشکارساز جدید خود را.
 3. سرگرمی زیر آب: آشکارسازهای فلزی زیر آب در دو نوع اصلی قرار می گیرند: القایی پالس (PI) و فرکانس بسیار پایین (VLF). مدل های تشخیصی که در زیر یافت می شوند شامل واحدهای در هر سه دسته هستند. مکان های محبوب ترین برای استفاده از یک آشکارساز فلزی ضد آب شامل راه رفتن در امتداد ساحل، غواصی یا غواصی در آب است. ما خوشحالیم که به شما کمک کند مقایسه کنید و بهترین آشکارساز زیر آب را برای نیازهایتان انتخاب کنید.
 4. شکار طلا: اگر شما به دنبال یافتن طلا طبیعی هستید، آشکارسازهای فلزی در زیر همان چیزی است که روزنامهنگار روز به روز نیاز دارد. این مدل ها مدارهای خاص و کوئلی های جستجوی منحصر به فرد طراحی شده برای یافتن کوچکترین قطعات طلا در سخت ترین شرایط. یادت باشه؛ آشکارسازهای معدن طلا در دو نوع اصلی قرار می گیرند: طرح های VLF فرکانس بالا و طرح های القایی پالس. هر دو نوع در زیر ذکر شده اند. احساس رایگان برای صحبت با یکی از متخصصین محصول ما برای مشاوره در انتخاب بهترین مدل آشکارساز طلا برای نیازهای شما.
 5. جستجوهای عمیق: آیا شما به دنبال کشف گنجینه های عمیق یا گنجینه ای هستید؟ جستجوگرهای عمیق و دو جعبه فلز جعبه مخصوص طراحی شده اند تا این گنجینه های پنهان را بیابند. حجم زیادی از سکه های طلا و نقره، جواهرات و دیگر فلزات گرانبها اغلب عمیقا در زیر زمین در کشتی های بزرگ دفن می شوند. در حالی که گنجینه ها در ابعاد و اشکال متنوعی قرار می گیرند، با تجهیزات مناسب می توان آنها را به آسانی قرار داد.

 

آشکارسازهای فلزی امنیت بالا:
 1. راه رفتن امنیت از طریق
 2. اسکنر دستی امنیت

 پنج دلیل بالا چرا شما باید یک گل زیبا داشته باشید

 1. هزینۀ زیاد پول باعث می شود که هزینه ها را به شما بازگردانید و لذت ببرید پشت سرگرمی شما.
 2. چندین آشکارساز فلز متخصص می توانند بین انواع مختلف فلزات مانند طلا، نقره و دیگر فلزات گرانبها تفاوت ایجاد کنند.
 3. بهینه سازی پارامتر امنیتی شما.
 4. به راحتی از سوزن کوچک به فلزات پنهان عمیق زمین با سیگنال قوی بهبود می یابد.